MARCO LUPIS
Rozhovory Z Druhej Polovice 20. Storočia
Počas jeho dlhej kariéry ako zvláštny a zahraničný korešpondent pre najvýznamnejšie talianske publikácie a štátneho vysielateľa RAI sa Marco Lupis zblížil s mnohými ľuďmi, ktorí sformovali svet, tak ako ho dnes poznáme. Lupis v tejto knihe spomína na najdôležitejšie rozhovory svojej kariéry, a to nielen s odvážnymi mužmi a ženami, ktorí zasvätili ich život boju proti nespravodlivosti a zneužívaniu moci, ale aj s niektorými z najväčších mien súčasnej doby: s laureátmi Nobelových cien, hlavami štátov, rockovými hviezdami, supermodelkami,...Táto kniha ponúka jedinečný pohľad na päťdesiat osobností, ktoré nejakým spôsobom ovplyvnili druhú polovicu 20. storočia. Nájdete tu exkluzívne rozhovory, ktoré Marco Lupis uskutočnil počas jeho dlhoročnej kariéry ako zvláštny a zahraničný korešpondent pre Latinskú Ameriku a Ďaleký východ pre niektoré z najväčších médií v Taliansku vrátane Corriere della Sera, Panorama, L'Espresso, La Repubblica a RAI. Môžete si prečítať o popredných predstaviteľoch zo sveta politiky, kultúry a umenia, vrátane rockovej hviezdy Petra Gabriela, speváka a skladateľa Franca Battiata, supermodelky Claudii Schiffer, mexického revolucionára Subcomandante Marcosa, laureátky Nobelovej ceny a barmskej vodkyne Aung San Suu Kyi, kolumbijskej političky Ingrid Betancourt, argentínskeho prezidenta Carlosa Menema, japonského a čínskeho spisovateľa, ktorí vyhrali Nobelove ceny Kenzaburō Ôe a Gao Xingjian a predsedu Východného Timoru a laureáta Nobelovej ceny Josého Ramos-Horta. Niekedy dramatické, občas vtipné, ale vždy presné a plné fascinujúcich odhalení, Lupisove rozhovory sa zaoberajú dôležitými problémami modernej éry: vojna, sloboda, boj proti nespravodlivosti a hľadanie pravdy, či už prostredníctvom politiky, literatúry, umenia alebo kinematografie.PUBLISHER: TEKTIME
List Price: $3.29 (Final bulk discount pricing is based on quantity)
ISBN: 9788873049944
Uh oh. It looks like this title is out of stock.
Did you know eBooks never run out? It's true. We have millions of titles available right now. You can download an eBook in seconds.

Why eBooks are the Smart Way to Go

Deep bulk discounts and $0 in shipping costs means you save big with bulk eBooks. Plus, eBooks are typically cheaper than print books.
Distribute your eBooks via text message, email, social media, and more using redeemable eBook codes. Users can get their eBook instantly.
Receive Readership Analytics & Redemption Reports for proven engagement and user data, including name and email address.
Read from the convenience of our web reader or download the BookShout app on your favorite smart device to read anywhere.
Want to make the smart switch to eBooks? CLICK HERE
Not convinced yet? No problem. We can still get you the print books you need. Fill out the request form below and a member of our sales team will be in touch quickly.

Request Bulk Purchase:
Book Format*
Book Quantity*
How will the books be used?*


Interested in Gift Cards?
9788873049944 medium Bulk gift card c973c6294bb562c572cc09448c6304915953cb77b337c63c74b0d98ee2f3afc7
Benefits
Plastic Cards are standard Gift Card Size (3.375” x 2.125”). Cards can include scratch-offs over the redemption code. Cost less than distributing/shipping Print books. Great for Events, Churches, Schools, Authors, etc.