ASHI TUCCARI HEIKIN
Scalping Eğlencelidir!
Sıyırmak (Scalping) Eğlencelidir!Bölüm 1: Heikin Ashi Tablosu ile Hızlı TicaretSıyırma (Scalping) yöntemi hisse senedi piyasasında para kazanmanın en hızlı yöntemidir. Tüccarın sermayesini bu kadar etkin bir şekilde artıran başka bir yöntem yoktur. Bunun nasıl işlediğini açıklamak adına, Almanya merkezli Heikin Ashi Tüccarı, sıyırma yöntemi üzerine dört parçadan oluşan serinin birinci bölümü olan bu e-kitapta anlatmaktadır.Metodunun anlaşılması çok kolaydır ve hemen uygulanabilir çünkü evrenseldir ve tüm piyasalarda çalışır. Sıyırmak için, Heikin Ashi Tüccarı, borsa fiyatlarının seyrini canlı olarak gösteren bir tür antik Japon grafiği olan Heikin Ashi tablolarını kullanmaktadır. Heikin Ashi tabloları, market eğilimlerini normal mum çizelgelerinden daha net bir şekilde görselleştirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, diğer grafik gösterimlerinden daha önce birleştirme ve ters çevirme modelleri de gösterirler.Bu oldukça etkili sıyırma stratejisi hem oldukça geniş zaman dilimlerine hem de bir-dakikalık grafik gibi çok kısa bir zaman dilimlerinde uygulanabilir. Bu evrensel yöntemle hisse senedi endekslerinde ve döviz piyasalarında işlem yapabilirsiniz, ancak en yaygın enstrümanlar vadeli işlemler veya Forex çiftleridir.İçindekiler:Sıyırma (Scalping) Yöntemine Hoş Geldiniz. Eğlencelidir!Piyasalar nasıl işler?Ticaret nedir?Sıyırma (Scalping) nedir?Heikin Ashi tablosuSıyırma (Scalping) kurulumuRisk ve Para YönetimiBir karar verin!Yazar Hakkında:Heikin Ashi Tüccarı, günlük işlem vadeli ve döviz işlemlerinde 18 yıldan fazla deneyime sahip bir tüccarın takma adıdır. Scalping ve hızlı gün ticaretinde uzmanlaşmıştır. Buna ek olarak, ticari faaliyetleriyle ilgili pek çok açıklayıcı kitap yayımlamıştır. Üzerine yazdığı popüler konular şunlardır: sıyırma (scalping), salınım (swing) ticareti, para ve risk yönetimi.
List Price: $0.99 (Final bulk discount pricing is based on quantity)
ISBN: 6610000151332
Uh oh. It looks like this title is out of stock.
Did you know eBooks never run out? It's true. We have millions of titles available right now. You can download an eBook in seconds.

Why eBooks are the Smart Way to Go

Deep bulk discounts and $0 in shipping costs means you save big with bulk eBooks. Plus, eBooks are typically cheaper than print books.
Distribute your eBooks via text message, email, social media, and more using redeemable eBook codes. Users can get their eBook instantly.
Receive Readership Analytics & Redemption Reports for proven engagement and user data, including name and email address.
Read from the convenience of our web reader or download the BookShout app on your favorite smart device to read anywhere.
Want to make the smart switch to eBooks? CLICK HERE
Not convinced yet? No problem. We can still get you the print books you need. Fill out the request form below and a member of our sales team will be in touch quickly.

Request Bulk Purchase:
Book Format*
Book Quantity*
How will the books be used?*


Interested in Gift Cards?
6610000151332 medium Bulk gift card c973c6294bb562c572cc09448c6304915953cb77b337c63c74b0d98ee2f3afc7
Benefits
Plastic Cards are standard Gift Card Size (3.375” x 2.125”). Cards can include scratch-offs over the redemption code. Cost less than distributing/shipping Print books. Great for Events, Churches, Schools, Authors, etc.